• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В ОАСК повідомили про місцезнаходження оголошеного в розшук судді Вовка

Реклама на dsnews.ua

Глава Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, який був оголошений в розшук слідчими Національного антикорупційного бюро, знаходиться на лікарняному

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Окружного адмінсуду, передає "ДС".

"Голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк з 2 листопада 2020 року перебуває на лікарняному у зв’язку із самоізоляцією через захворювання на Covid-19. Обов’язки голови суду виконує його заступник Володимир Келеберда", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 3 листопада НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у звʼязку з тим, що він систематично ігнорував повістки від слідства, не зʼявлявся на допити та інші процесуальні дії.

Як повідомляла "ДС", НАБУ підозрює кількох суддів ОАСК в створенні злочинної організації, одержанні неправомірної вигоди за вплив, втручанні в діяльність державного діяча, а також в організації дій, спрямованих на захоплення влади.

У справі фігурують глава Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, заступники глави ОАСК Володимир Келеберда і Євген Аблов, судді ОАСК Ігор Погребніченко, Ігор Качур та Олексій Огурцов,а також вже колишній глава Державної судової адміністрації Зиновій Холоднюк.

18 вересня Вищий антикорупційний суд продовжив терміни розслідування справи за підозрою глави і суддів Окружного адміністративного суду Києва на 6 місяців — до 17 січня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua