• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В ОБСЄ проти проведення виборів у ОРДЛО: Зараз немає умов

Зараз на окупованому Донбасі немає умов для проведення місцевих виборів
В ОБСЄ проти проведення виборів у ОРДЛО
В ОБСЄ проти проведення виборів у ОРДЛО
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі Мирослав Лайчак, повідомляє "ДС" з посиланням на BBC.

"Я думаю, що вільні вибори можуть пройти тільки у вільній обстановці, і звичайно по українським законам і при спостереженні з боку міжнародних спостерігачів ОБСЄ, інших міжнародних організацій, тобто в системі української юрисдикції. Тільки після цього, коли ми досягнемо такої ситуації, ми зможемо організувати вибори і назвати їх вільними", - заявив Лайчак.

Крім того, за словами глави ОБСЄ, потрібно спочатку вивести російські війська з окупованих районів, а також - встановити український контроль над кордоном на Сході.

"Звичайно, про конкретні деталі повинні домовитися боку, і оскільки Донбас є територією України, я вважаю правомірним, що вибори можна організувати тільки в такій обстановці, коли українська влада, український уряд скажуть, що атмосфера, передумови для вільних виборів. На сьогодні такої ситуації немає", - розповів Лайчак.

Як повідомляла "ДС", раніше Пристайко заявив, що місцеві вибори треба провести по всій території України, включно з окупованими територіями Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua