• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В ОБСЄ констатували, що засідання ТКГ не є результативними

Реклама на dsnews.ua

Політичні питання не повинні стояти на основному місці в роботі безпекової групи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі

Про це заявив під час чергового засідання ТКГ, яке відбулося в режимі відеоконференції 14 жовтня, представник ОБСЄ Яшар Халіт Чевік, інформує "ДС".

"Представник ОБСЄ зауважив, що політичні питання, через які засідання групи є не такими результативними, як хотілося б, не повинні стояти на чільному місці в роботі безпекової групи", — цитує його Офіс президента України на своєму сайті.

Чевік також відзначив тривалий режим тиші та наголосив на необхідності його подальшого забезпечення. На засіданні також було обговорено необхідність вирішення питання оновленого плану розмінування. Окрім цього сторони висловили готовність одночасно відкрити два нових КПВВ на Луганщині на початку листопада.

Як писала "ДС", українська сторона під час засідання передала список із чотирма категоріями утримуваних осіб для обговорення взаємного звільнення. З окупованих територій такого списку не надали. 

    Реклама на dsnews.ua