• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В очікуванні скандалу: британські журналісти розкажуть, як та через кого працюють російські спецслужби в Україні

26 жовтня відбудеться презентація першої частини викривальних розслідувань британських журналістів, що може стати для української влади новим "вагнергейтом"

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook та в коментарі Еспресо заявила народна депутатка Соломія Бобровська.

"Найближчі тижні обіцяють знову бути гарячими… Отримала інформацію, що британські журналісти готують до публікації серію розслідувань про ситуацію в Україні. В поле зору попали кримінальні кола та наші "еліти", які співпрацюють з Росією за дозволу та сприяння окремих представників Офісу президента", — пише депутатка.

На її думку, Pandora papers (виток документів з офшорів, згідно з якими Президент України Володимир Зеленський активно користувався можливістю мінімізувати податки – ред.) були лише часткою неприємностей для української влади.

В коментарі для видання Еспресо народна депутатка підтвердила цю інформацію.

"Я отримала інсайдерську інформацію, що британські журналісти готують до публікації серію розслідувань про ситуацію в Україні, — каже народна депутатка Бобровська. — В основному вони стосуватимуться олігархату та корупції. У поле зору потрапили кримінальні кола та наші "еліти", які співпрацюють з Росією за дозволу та сприяння окремих представників Офісу президента. Дочекайтеся вівторка і все побачите", — зазначила Бобровська.

Депутатка зауважує, що такі міжнародні розслідування вкрай негативно впливають на співпрацю із західними партнерами.

"Це досить сильно може вплинути на нашу міжнародну політику. Точно будуть дискомфортні умови роботи у співпраці із західними партнерами", — додала Бобровська. 

    Реклама на dsnews.ua