• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В Одесі трагічно загинув генерал-прикордонник

В Одесі загинув генерал Державної прикордонної служби України Валерій Курніков

Валерій Курніков
Валерій Курніков
Реклама на dsnews.ua

Про загибель генерала повідомили в співтоваристві Прикордонник України в Facebook, інформує "ДС".

"Прощання з трагічно загиблим відбудеться 6 липня о 11.00 на території управління Одеський Прикордонний загін. Поховають Валерія Валерійовича на наступний день на Херсонщині", — йдеться в повідомленні.

За даними одеських пабліків, Курніков загинув під час відпочинку з сімʼєю на пляжі на 13-й станції Фонтану в Одесі. Очевидці кажуть, що чоловік поплив на хвилеріз, а через деякий час його тіло було виявлено без ознак життя.

У грудні 2021 року Курнікову виповнилося б 56 років.

В "Прикордоннику України" розповіли, що Курніков у 2014 році був одним з перших, хто в коментарі іноземним журналістам почав називати події в Криму — російською окупацією. У цей час він був заступником начальника Азово-Чорноморського регіонального управління по тилу.

"В умовах, коли начальник регіонального управління відсутній, а начальник штабу – зрадник та проросійський агітатор, який саботував усю координацію з Києвом, Валерій Валерійович згуртував довкола себе прикордонників, які залишалися вірними присязі. Після того, як спецназ ГУР РФ захопив будівлю Азово-Чорноморського регіонального управління, Валерія Курнікова окупанти силою повалили прямо під час наради. Офіцера-прикордонника, який не корився окупантам, п’ятеро "іхтамнєтов" з кріслом винесли з другого поверху будівлі та територією Сімферопольського прикордонного загону, через плац, винесли за межі військової частини", — йдеться в повідомленні.

У Сімферополі Курніков збирав навколо себе сімʼї військовослужбовців, яким допомагав вибратися на материк. Також забезпечив збереження і передачу цінної службової інформації.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua