• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

В Офісі президента показали мобільний Covid-госпіталь на 120 місць у Новій Каховці

У місті Нова Каховка розгорнули мобільний госпіталь ДСНС для лікування хворих на Covid-19. Завдяки цьому місто отримало 120 додаткових ліжко-місць з кисневими концентраторами для лікування хвороби

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник очільника ОП Кирило Тимошенко, який напередодні відвідав Херсонську області з робочим візитом.

За його словами, у мобільному госпіталі є все необхідне медичне обладнання, для людей в тяжких станах буде забезпечена інтенсивна терапія.

"Нова Каховка – велике місто, і одне із "лідерів" по поширенню хвороби. Місто уже самостійно не справляється, потрібна була допомога від центральної влади. Мобільний госпіталь посилив потужності Каховської центральної міської лікарні", — зазначив Кирило Тимошенко.

Він додав, що у лікарні, біля якої розгортається госпіталь, нещодавно завершили реконструкцію приймального відділення за програмою Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Це в рази пришвидшує якість і швидкість екстреної допомоги.

"Мені б хотілося розповісти про те, що такі госпіталі в Україні уже згортаються, бо більшість населення прийняла рішення про вакцинацію і потреби у подібних рятувальних наметах немає. Але, на жаль, наразі навпаки", — розказав заступник очільника ОП.

Кирило Тимошенко наголосив, що від кожної людини залежить: чи хоче вона потрапити на одне із таких ліжко-місць, чи вирішить все-таки зробити щеплення.

"Держава забезпечила можливості: вакцин і пунктів вакцинації достатньо. Поспішіть із рішенням", — додав Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що в рамках "Великого будівництва" у кожній області України з’являться лікарні нового формату, які відповідатимуть рівню провідних європейських клінік.

    Реклама на dsnews.ua