• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Офісі президента санкції РФ проти України назвали спекуляцією

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента Володимира Зеленського відреагували на російські санкції проти членів ряду українських парламентських партій

Про це йдеться в повідомленні пресслужба ОП, передає "ДС".

У Зеленського підкреслюють, що мотивація подібних дій завжди не має очевидних логічних пояснень і носить, швидше, ситуативний спекулятивний характер для пропагандистських цілей.

В ОП це пов'язують з нещодавніми подіями, які залишили негативний іміджевий слід на Росії. Зокрема, це отруєння опозиціонера Олексія Навального і протести в Білорусі.

"Цілком можливо, що таким нехитрим чином, списку санкцій атакуючи окремих наших громадян, РФ намагається захищати свої ситуативні інтереси і зменшувати інформаційний вплив численних негативних чинників на громадську думку всередині країни", — йдеться в повідомленні.

У президента також не виключають, що РФ робить спробу маніпуляцій перед місцевими виборами в Україні, які мають відбутися в жовтні.

"Якщо ж має місце чергова спроба пограти в різні маніпуляції напередодні чергових виборів у нас (що, природно, виключати не можна, враховуючи схильність РФ до глобальних медійно-пропагандистським провокацій) і підіграти певним політичним групам, то, на жаль для російської сторони, всі подібні маніпуляції ми прекрасно вміємо читати і вони абсолютно не впливають на наше внутрішнє політичне здоров'я ", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, уряд Російської Федерації розширило персональні санкції проти України. У російський списку санкцій, зокрема, потрапили п'ятий президент Петро Порошенко і екс-нардеп Святослав Вакарчук.

    Реклама на dsnews.ua