• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Офісі Зеленського назвали три причини звільнення Мендель

В Офісі президента назвали три причини, через які речниця президента України Юлія Мендель вирішила піти у відставку

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів в інтерв'ю "КП в Україні", передає "ДС".

"Перша (причина звільнення Мендель, — "ДС") — це вкрай жорсткий ритм роботи з президентом Володимиром Зеленським. Володимир Олександрович дуже швидкий у реакції. Він працює 24/7 без перерв. І весь час хоче по-перфекціоністськи отримувати якісну роботу. В такому режимі дуже мала кількість людей може працювати постійно", — розповів Подоляк.

Другою причиною він назвав постійну критику Мендель із боку журналістів і блогерів.

"Її хейтили з будь-якого питанню, абсолютно незаслужено, як правило. Вона професіонал, вона точно розуміє суть роботи, швидко виконує завдання, ефективно комунікує з людьми в тіньовому форматі. Але вона потрапила під феєричну атаку і ботів, і ломів, і політично ангажованих суб'єктів, і якихось ревнивих журналістів. Природно, це сильно демотивує , — пояснив Подоляк.

Третім приводом відставки Мендель, на думку Подоляка, стало те, що вона переросла рівень прессекретаря. На даний момент на її пост претендує 12-15 осіб.

"І третє, мені здається, що рівень Юлії переходить на сходинку вище. Вона вже повинна була б відійти від функціоналу прессекретаря і перейти в функціонал, скажімо так, людини, яка має позицію з багатьох важливих питань і висловлює її від свого імені", — повідомив Подоляк.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили про те, що Мендель написала заяву на звільнення з ОПУ. Пізніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Мендель зосередиться на роботі по взаємодії з іноземними ЗМІ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua