• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

В Офісі президента готують нові перестановки, – ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента України найближчими тижнями можуть статися одразу дві перестановки — обговорюється можливість звільнення першого заступника керівника ОПУ Сергія Трофімова та заступниці керівника ОПУ Юлії Ковалів

Про це повідомило "Української правди" джерело у "Слузі народу", передає "ДС".

"Єрмак (Андрій Єрмак — ред.) хоче його (Сергія Трофімова — ред.) збити давно", — сказало джерело, зазначивши, що місце Трофімова може зайняти інший заступник керівника ОПУ – Кирило Тимошенко, який за останній місяць налагодив відносини з головою ОПУ Андрієм Єрмаком.

За словами джерела, рішення ще не прийнято, але "Кирило дуже хоче зайняти місце Сергія".

Як підкреслюється, крім Трофімова на закритих нарадах в ОПУ декілька разів піднімалося питання звільнення заступниці керівника ОПУ Юлії Ковалів, однак рішення по ній також ще не прийнято.

За словами джерела, Ковалів може замінити Тимофій Милованов, який в останні тижні кілька разів відвідував ОП.

Також джерело у команді Зеленського зазначило, що ця інформація "зараз дуже посилено ходить кулуарами", але підтверджень він не має.

На запит видання Трофімов написав, що "чутки не коментує", а Тимошенко — "що бачив такі повідомлення у пресі, але не коментуватиме чуток".

Нагадаємо, влітку 2020 року в Офісі президента загострилася конфронтація між керівником Андрієм Єрмаком та його першим заступником Сергієм Трофімовим: перший усіма силами намагався дискредитувати другого.

    Реклама на dsnews.ua