• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Офісі президента очікують сигналу від США щодо членства України в НАТО

В Офісі президента хочуть отримати чіткий сигнал від Сполучених Штатів Америки про членство України в НАТО та вважають за необхідне залучити США до переговорів щодо Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила заступниця голови Офісу президента Юлія Свириденко під час дискусії з американськими і європейськими політиками, організованої американським аналітичним центром Atlantic Council, передає "ДС" з посиланням на прес-службу ОП.

Свириденко вважає, що посилення військового співробітництва між США та Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України.

"Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США і Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом. Сюди входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам і системної пропаганди", — зазначила Свириденко.

За її словами, залучення США до мінських переговорів і переговорів в нормандському форматі щодо Донбасу дозволить зробити переговорний процес більш ефективним.

Свириденко вважає, що США, Євросоюз і Україна повинні координувати свої дії.

"Ми повинні працювати разом для захисту демократії і свободи і протистояння авторитарному режиму. Ми високо цінуємо вашу участь у боротьбі з режимами, які порушують міжнародне право", — сказала Свириденко.

Нагадаємо, вчора голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна буде щодня проситись до НАТО, а процес вступу України до Альянсу повинен бути максимально прискорений.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua