• USD 40.4
  • EUR 44
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

В ОК "Південь" змінився командувач

Командувачем Оперативного командування "Південь" призначено бригадного генерала Геннадія Шаповалова

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба Командування, передає "ДС".

"Командувачем військ оперативного командування "Південь" призначений бригадний генерал Шаповалов Геннадій Миколайович", — йдеться в повідомленні.

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, так само — з відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

Офіцер також закінчив Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю "Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії" та Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

Як повідомляла "ДС", 12 квітня генерал-майор Андрій Ковальчук повідомив про відставку з посади командувача Оперативного командування "Південь". Ковальчук призначений на посаду начальника Військової академії в Одесі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua