• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В окупованому Криму святкували 100-річчя комсомолу

Реклама на dsnews.ua
В окупованому Росією Севастополі комуністи 23 жовтня провели урочисте зібрання на честь 100-річчя комсомолу

Відкрили захід хвилиною мовчання в пам'ять про нещодавно померлого російському виконавця Йосипа Кобзона, передає "ДС" з посиланням на "Крим.Реалії".

Після піонери прочитали вірші, а юні танцюристи "будьонівки" і гімнастерках зобразили кавалерійське бій.

Керівник Спілки ветеранів комсомолу Севастополя Галина Мартиненко розповіла, що спеціально до святкування 100-річчя комсомолу в сусідній Росії створили оргкомітет. За його рішенням севастопольських ветеранів нагородили подячними листами та почесними знаками "Комсомольская слава". Ветеранам оголосили, що подяки їм вручають від імені Йосипа Кобзона.

На зборах виступила представник російського парламенту Севастополя Катерина Алтабаева. Вона побажала зберігати вірність комсомольським ідеалам і заявила, що в Севастополі збереглися найкращі комсомольці.

Всім гостям вручили свіжий номер комуністичної газети "Севастопольська правда".

У фойє встановили стенд з фотографіями комсомольців різних років. Молоді комсомольці у напіввійськовій формі стояли на сцені у почесному караулі з червоним прапором. Через динаміки перед початком і в кінці зборів звучали комсомольські пісні.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що сайт kpu.ua, належить забороненої "Компартії України", був закритий правоохоронцями у зв'язку з поширенням комуністичної символіки.

    Реклама на dsnews.ua