• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В окупованому Донецьку російські бойовики вирішили припинити блокаду офісу ОБСЄ

Бойовики в окупованому Донецьку 23 жовтня вирішили припинити акцію протесту під готелем Park Inn, де базується штаб-квартира ОБСЄ. Вона почалася через затримання українськими військовими бойовика "ЛНР" Андрія Косяка, який здійснював розвідку

ОБСЄ
ОБСЄ
Реклама на dsnews.ua

Про припинення акції протесту заявив "очільник адміністрації Донецька при "ДНР"" Олексій Кулемзін, передає "ДС" із посиланням на "Новости Донбасса".

Він пояснив це ситуацією з COVID-19 і тим, що в Росії посилюють заходи з протидії коронавірусу: "У нас ситуація схожа".

У Росії кілька днів поспіль фіксують рекордні показники захворюваності й смертності від COVID-19. Зокрема за 22 жовтня коронавірус виявили у понад 37,6 тисячі людей, а померли — 1 075 осіб. На цьому тлі в більшості російських регіонів ухвалили заходи щодо обов'язкової вакцинації й допуску до закладів через QR-коди.

Своєю чергою в "ДНР" 23 жовтня через ситуацію з COVID-19 заборонили масові заходи й обмежили відвідування розважальних закладів і закладів харчування.

Кулемзін запропонував перенести протест у соцмережі, "тим паче, що вам вдалося досягти результату: місія ОБСЄ почала взаємодіяти з нами, здійснювати спільні заходи, і подальшою долею нашого товариша Андрія Косяка займатимуться МЗС Росії та "ДНР"".

Як повідомляла "ДС", окупаційна адміністрація в Донецьку влаштувала "акцію протесту" перед готелем, де проживають члени Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Пікет перешкоджав пересуванню спостерігачів. На нього, зокрема, зігнали "бюджетників". При цьому в "ДНР" заявили, нібито наметове містечко протестувальників під штаб-квартирою ОБСЄ в Донецьку не порушує комендантську годину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua