• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Окружному адмінсуді оскаржують призначення нового глави Держкосмосу

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов про призначення Володимира Тафтая на посаду голови Державного космічного агентства України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Окружного адмінсуду Києва, передає "ДС".

Відповідачами вказані Національне агентство з питань державної служби, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, віцепрем'єр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський і Кабінет міністрів.

На думку позивача, Національне агентство з питань держслужби і Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості порушили окремі положення Порядку призначення на держслужбу на період карантину. Він просить суд визнати такі дії протиправними.

Серед інших вимог позову — визнати протиправними внесення Уруським подання КМУ про призначення Тафтая, рішення Кабміну щодо призначення Тафтая. Позивач також просить суд зобов'язати Кабмін провести повторний конкурс на зазначену посаду.

Зараз судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Варто відзначити, що колишній глава Держкосмосу Володимир Усов оскаржує в ОАСК своє звільнення, провадження у справі відкрито в грудні 2020 року.

Як писала "ДС", 17 листопада 2020 року Кабмін звільнив Володимира Усова з посади голови Держкосмосу.

24 лютого 2021 року Кабмін призначив Володимира Тафтая новим главою Державного космічного агентства.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua