• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В ООН наполягають на проведенні перепису в Україні

В Україні необхідно провести перепис населення, оскільки наша країна пропустила серію переписів, яка пройшла в різних країнах світу в 2010 році

Перепис населення
Перепис населення / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила координатор системи ООН в Україні з гуманітарних питань Оснат Лубрані на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні в Вільнюсі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Я хочу нагадати нам, що одним з викликів лишається те, що останній перепис населення Україна проводила у 2001 році. Вона пропустила серію переписів по всьому світу у 2010 році. Тому ми вважаємо, що це надзвичайно важливо, бо наразі ми не знаємо, який знаменник для розміру населення", — зазначила Лубрані.

Координатор ООН звернула увагу, що в цьому контексті надійні, вичерпні дані важливі як передумова для прийняття рішень.

"Востаннє це було 48 мільйонів, зараз населення оцінюється в 41,6. Але мати перепис, проведений замість старого, важливо. Відповідно дуже важливо, щоб кожен був включений. Коли ви проводите перепис, ви забезпечуєте надання соціально-економічних послуг", — зазначила вона.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що проведення Всеукраїнського перепису населення заплановано на 2023 рік.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua