• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

В ОПУ знайшли виправдання запізнілій реакції Зеленського на вбивство медика в ООС

Президент України Володимир Зеленський не винен у запізнілій реакції на вбивство українського медика на Донбасі в зоні ООС

Про це в інтервʼю "Радіо Свобода" розповів радник голови Офісу президента щодо антикризових комунікацій Михайло Подоляк, передає "ДС".

Відповідальність за затримку в оперативній реакції Подоляк узяв на себе.

"Це недопрацювання не президента, а недопрацювання саме тих структур, якими я займаюся. Це, по суті, – моя недоробка, якщо вже на те пішло", – сказав він.

За словами Подоляка, затримка з відповіддю була також повʼязана з тим, що не було достовірної інформації в день убивства військового.

"Президент цього ж дня (13 липня – ред.) викликав до себе інфраструктурних людей (зокрема, начальника Генштабу і профільного заступника Офісу президента) і відправив їх туди, щоб отримати звідти інформацію", – додав радник.

Також він назвав ненормальним явище, коли міжнародна громадськість реагує на подію всередині України швидше, ніж глава держави.

Як повідомляла "ДС", 13 липня в районі Зайцевого Донецької області бойовики обстріляли евакуаційну групу, яка повинна була забрати тіло загиблого українського військового з поля бою. Внаслідок ворожого вогню загинув військовий медик, один військовослужбовець був поранений, а ще один отримав бойову травму.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що вбивство українського медика в зоні ООС містить ознаки військового злочину.

Посольство США відреагувало на інцидент раніше, ніж президент Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua