• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В ОПУ оцінили "дорожню карту" реформ від "Великої сімки"

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента виступають за широке обговорення порад послів країн "Великої сімки" щодо кроків для зміцнення антикорупційних інституцій і реформування судової влади

Про це заявив заступник глави Офісу президента Андрій Смирнов в коментарі виданню "Закон і Бізнес", передає "ДС".

"Мені відомий цей документ з листопада. Дійсно, під час спілкування з дипломатичним корпусом ми отримали відповідні рекомендації. З огляду на дуже широке коло порушених питань, особисто я виступаю за широке фахове обговорення всіх пропозицій на Комісії з питань правової реформи при президентові України з обов'язковим залученням до дискусії представників судової влади, антикорупційних органів та іншого професійного співтовариства", — сказав Смирнов.

При цьому Смирнов зазначає, що до порад треба ставитися як до порад: "без термінів їх реалізації та без примусу, але з відчутним рівнем професійного діалогу на рівні самої судової влади та антикорупційних органів".

Заступник Єрмака висловив упевненість, що кожен згаданий суб'єкт владних повноважень (ВРП, ВККСУ, ДСА, ВАКС, ВС, НАЗК, НАБУ) готовий до діалогу, наслідком якого стануть дійсно якісні перетворення в роботі цих органів.

Як повідомляла "ДС", посли країн "Великої сімки" оприлюднили для України так звану "дорожню карту" проведення реформ у судовій системі і антикорупційних органах.

    Реклама на dsnews.ua