• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В ОПУ підтвердили, що Україна підписала контракт на 10 млн доз Pfizer

Україна дійсно уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Цю інформацію, яку раніше поширили ЗМІ, підтвердили в пресслужбі ОПУ, передає "ДС".

«Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт із компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це», – сказав президент Володимир Зеленський. 

Безпосередньо переговорним процесом щодо постачання препарату в Україну за дорученням глави держави займався керівник Офісу президента Андрій Єрмак, уточнили в ОПУ.

«Висловлюємо подяку доктору Альберту Бурлі та його колегам за підтримку українського народу в цей важкий час», – зазначив керівник Офісу президента.

Він додав, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися й розширюватися.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоровʼя Максим Степанов анонсував, що на цьому тижні Україна підпише контракт на "досить велику кількість" вакцин від коронавірусу. Однак із ким саме буде підписано контакт, яку вакцину і скільки доз хоче отримати Україна, глава МОЗ не розповів. Він тільки зазначив, що цю вакцину українці отримають цьогоріч.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua