• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

В ОПУ сказали, що чекають від завтрашніх переговорів Байдена з Путіним

В ОПУ від завтрашніх переговорів президента США Джо Байдена з російським колегою Володимиром Путіним очікують прояснення глобальної картини та зниження агресії з боку Москви

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк
Реклама на dsnews.ua

Про це РБК-Україна заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє "ДС".

За його словами, позиції американської та російської сторін перед цими переговорами є досить прозорими.

"Обидві сторони цілком ясно дали зрозуміти, з чим виходять на ці переговори. Але що конкретно може перейти з імовірного до практичного виміру — можна буде сказати лише за підсумками переговорів", — зазначив Подоляк.

Він наголосив, що це вже другі прямі переговори Байдена та Путіна. Відповідно, настав час провести аудит тих напрямків, які були окреслені на саміті в Женеві, — від стратегічної стабільності до способів вирішення конкретних конфліктів.

"Українська сторона повністю поінформована про позицію президента США, було дуже активне контактування між нашими представниками та американською стороною на різних рівнях. У тому числі, зрозуміло, по лінії Офісу президента", — сказав він.

Подоляк додав, що підсумкову оцінку переговорам даватимуть уже після них.

"Зараз же можна відзначити той факт, що подібні контакти між лідерами США та Росії точно корисні для міжнародного співтовариства, адже вони роблять глобальну картину зрозумілішою та більш передбачуваною", — зазначив він.

Нагадаємо, президент США Джо Байден і господар Кремля Володимир Путін проведуть переговори по спецзв'язку по захищеній лінії увечері 7 грудня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua