• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В ОПЗЖ обшуки у Медведчука назвали помстою за 9 травня

В ОПЗЖ відреагували на обшуки в будинку одного з лідерів партії Віктора Медведчука, а також на оголошення йому і нардепу Тарасові Козаку про підозру в держзраді

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Заява політсили з'явилася на її офіційному сайті, передає "ДС".

"Обшуки, проведені вдома у Віктора Медведчука і у члена Політради партії Тараса Козака, висування підозр, черговий обшук, проведений в офісі партії «Опозиційна платформа — За життя», є помстою і розправою над головою Політради найбільшої опозиційної партії — «Опозиційної платформи — За життя», — заявили в ОПЗЖ.

Там нагадали, що 9 травня «Опозиційна платформа — За життя» провела масові акції по всій Україні, активну участь у яких узяв і Віктор Медведчук. При цьому ОПЗЖ "побачила" в цих акціях масову підтримку громадян.

"9 травня влада переконалася, що ідеї «Опозиційної платформи — За життя» розділяє і підтримує переважна частина нашого суспільства, для якої є священним подвиг братніх народів, які зупинили фашизм, який сьогодні піднімає голову в Україні", — пафосно заявили в партії Медведчука.

На думку політсили, саме у відповідь на акції "побєдобісся" 9 травня влада вирішила почати "репресії" проти Медведчука. Підозри йому і Козаку в державній зраді в партії назвали "беззаконням".

"Такі дії влади — відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади. В цих умовах партія залишає за собою право звернутися до Українського народу для того, щоби вжити всіх необхідних заходів і обмежити свавілля і беззаконня, пограбування і геноцид громадян, переслідування інакомислячих", — резюмували у Медведчука.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua