• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

До парламенту можуть потрапити 5 непарламентських партій, – соцопитування "Рейтингу"

За результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", опублікованого 2 листопада, якби вибори проводилися найближчої неділі, до парламенту могли б потрапити до 9 партій

facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

"Слугу народу" готові підтримати 20% виборців серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором, "Європейську солідарність" — 15,8% українців, "Опозиційну платформу – За життя" – 12%, "Батьківщину" — 10,9%. За партію "Сила і честь" готові віддати голоси 6,4% виборців, за партію Мураєва "Наші" — 6,3%, "Українська стратегія Гройсмана" – 5,3%.

"УДАР Віталія Кличка" знаходиться на межі проходження до Верховної Ради. Його підтримка становить 4,2%. З урахуванням статистичної похибки ця партія може подолати 5%-й бар’єр.

Підтримка інших політичних сил становить менше 4%. 

Порівняно з вересневим дослідженням "Рейтингу", підтримка "Слуги народу" зменшилася на 5,4%, ОПЗЖ – на 0,4%. Інші політичні сили, які мають шанси пройти до парламенту, покращили свої позиції.

Опитування проводилося 21-23 жовтня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). В опитуванні взяли участь 2500 українців старше 18 років з усіх областей України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Репрезентативність з довірчою імовірністю 0,95 не більше 2,0. 

    Реклама на dsnews.ua