• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У ПАРЄ надійшла "кляуза" на нардепа Гончаренка за "образу Росії"

Глава російської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Петро Толстой подав чергову скаргу на члена української делегації, народного депутата фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка

Реклама на dsnews.ua

Про це 6 липня у себе в Telegram повідомив сам Гончаренко, передає "ДС".

"Глава російської делегації, українофоб, європофоб і антисеміт Петро Толстой знову написав на мене донос в ПАРЄ за те, що я образив Росію і його особисто. Встановлюю для себе показник ефективності: якщо за час сесії ПАРЄ на мене наскаржився Толстой, значить працював недаремно", — іронічно прокоментував нардеп.

Гончаренко також звернувся особисто до російського парламентарія. "Петрушка, моя тобі офіційна відповідь: скаржся чи не скаржся, ні тобі, ні твоєму господареві Путіну це не допоможе. Прийдемо за всіма. У Гаазі на трибуналі будеш не доноси писати, а прохання про помилування. Але тепер зрозуміло, хто написав чотири мільйони доносів", — написав він.

Нагадаємо, в кінці квітня Олексія Гончаренка позбав слова в ПАРЄ після скарги глави російської делегації Петра Толстого. Що стало причиною чергової скарги, поки не повідомляється.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua