• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Польщі розпочалися командно-штабні навчання за участю військових з Литви та України

Реклама на dsnews.ua
У неділю, 11 грудня, в Польщі розпочалися міжнародні командно-штабні навчання "Common Challenge-16"

У навчаннях взяли участь командування Литовсько-Польсько-Української бригади і десантно-штурмового батальйону ВДВ ЗС України. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Навчання, в яких беруть участь 400 військовослужбовців, які проходять на базі загальновійськового полігона Збройних Сил Польщі "Демба".

Навчанням "Common Challenge-16" завершується річний цикл підготовки багатонаціональної бригади, пояснив заступник командира ЛИТПОЛУКРБРИГа полковник Володимир Юданов.

За його словами, до цього управління та штаби даних підрозділів залучалися до ряду навчань на території Польщі і України і пройшли етапи злагодження.

Метою навчань штабу Литовсько-Польсько-Української бригади є перевірка готовності взяти під командування тактичні підрозділи та професійно керувати їх діями під час операцій з кризового реагування і по підтриманню миру.

"Це сертифікаційні навчання відкриває двері для майбутнього розвитку ЛИТПОЛУКРБРИГа і буде ще одним аргументом на користь існування багатонаціональних військових з'єднань і участі України в них", - підсумував полковник Володимир Юданов.

    Реклама на dsnews.ua