• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У профільному міністерстві відзвітували про виконання оборонного замовлення на 2020 рік

Реклама на dsnews.ua

Станом на 10 грудня державне оборонне замовлення на поточний 2020 рік виконано на 94%

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міноборони, передає "ДС".

При цьому підкреслюється, що залишилося здійснити доавансування і розрахунок за поставлену продукцію.

"У 2019 державне оборонне замовлення Міністерством оборони України виконано на 99% (з вини підприємств не було виконано умови двох контрактів)", — відзначають в Міноборони.

"Контракт на поставку 152-мм пострілів до Д-20 був укладений в серпні цього року і виконаний в жовтні. Поставка виконана в повному обсязі. Боєприпаси знаходяться на арсеналах, базах і складах ... Контракт на поставку 30-мм ВОГ-17 укладено, проведена технічна інспекція на підприємстві виробника, поставка здійснюється відповідно до графіків. Контракти на поставку 7,62-мм холостих патронів і 120-мм мінометів укладені, поставка здійснюється відповідно до графіків", — підкреслює пресслужба Міноборони, спростовуючи тим самим ряд фейків щодо виконання державного оборонного замовлення.

"У зв'язку з проведенням доопрацювання ЛПРК "Корсар", а саме включенням в комплект телевізійного прицілу, контракт був підписаний після комплексу випробувань. В даний час здійснюється виробництво ... Пропозиції, які надавалися компаніями щодо поставок БМП-2, не відповідали технічним вимогам Міноборони до них. Оборонне відомство не закуповує зразків озброєння в незадовільному технічному стані", — підкреслюється далі.

Також відзначається, що оборонним замовленням передбачена закупівля продукції компанії "Thermal Vision Technologies" в рамках укладених державних контрактів.

"23 серпня поточного року береговий ракетний комплекс "Нептун" прийнятий на озброєння і проводиться робота по підготовці серійного виробництва в 2021 році в рамках державного контракту. Закупівля комплексу "Вільха" здійснюється без зривів. Завершення розробки та закупівля комплексу "Вільха-М" запланована на 2021", — сказано в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua