• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Раді допустили, що чинний закон про "особливий статус" продовжать, але ненадовго

Депутат від фракції "Слуги народу" Віталій Безгін вважає можливим продовження чинного закону про "особливий статус" Донбасу на короткостроковий період, щоб отримати час на розробку нового законопроекту
У Раді допустили, що чинний закон про "особливий статус" продовжать, але ненадовго. Фото: Shutterstock
У Раді допустили, що чинний закон про "особливий статус" продовжать, але ненадовго. Фото: Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС" з посиланням на Новини Донбасу.

"Якщо це буде якийсь короткостроковий період, щоб отримати додатковий час на розробку повноцінного законопроекту, то я вважаю, що це цілком ймовірний варіант", - сказав Безгін, відповідаючи на питання, чи може після "нормандської" зустрічі Офіс президента або міністр закордонних справ попросити депутатів продовжити дію поточного закону на певний період.

Парламентарій прогнозує, що під час зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі російська сторона підніме питання закріплення особливого статусу" для Донбасу в Конституції України.

"У нас є наша позиція, що зміни до Конституції відбудуться, але в контексті реформи децентралізації, яка стосується всіх регіонів, але не стосуються особливостей самоврядування тимчасово окупованих територій", - додав він.

Депутат від "Слуги народу" також заперечує, що розробка нового законопроекту про "особливий статус" Донбасу вже почалася.

Нагадаємо, раніше бойовики "ДНР" також заявили, щоб парламент України продовжив чинний закон про особливий статус Донбасу, який дійсний до 31 грудня 2019 року. Те ж саме заявили бойовики "ЛНР".

    Реклама на dsnews.ua