• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Раді запропонують виділити гроші на захист дітей, які постраждали від російської агресії

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики звернеться до Кабінету міністрів з пропозицією передбачити кошти на соціальний захист дітей, які постраждали через агресію Росії проти України

Кабміну запропонують передбачити гроші на дітей, які постраждали через агресію РФ
Кабміну запропонують передбачити гроші на дітей, які постраждали через агресію РФ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні інформаційного управління апарату ВР, передає "ДС".

"Народний депутат Юрій Павленко запропонував звернутися до Кабінету міністрів, щоб уряд на наступний рік передбачив кошти в бюджеті для соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Члени комітету підтримали цю пропозицію", — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні вперше відзначали День памʼяті дітей, загиблих у результаті агресії Росії проти України. Він буде відзначатися щорічно 4 червня.

Раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон про підвищення розміру державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів. За даними дослідження Данської ради у справах біженців, 111 дітей отримали поранення від мін або вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляла «ДС», у результаті російської агресії на сході України загинули 240 дітей, ще 56 зникли безвісти, а сотні отримали поранення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua