• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Раді рекомендували призначити місцеві вибори на 25 жовтня

Реклама на dsnews.ua

Комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року

Про це йдеться в повідомленні Апарату Верховної Ради, передає "ДС".

"За результатами голосування комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт постанови №3809 в цілому з урахуванням пропозицій комітету. Рішення підтримали 15 членів комітету при одному "проти", - йдеться в повідомленні.

Проєктом постанови пропонується призначити на 25 жовтня 2020 року чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та київського міського голови. А "вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької і Луганської областей не призначаються та не проводяться".

Також вказується, що "у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст Донецької і Луганської областей вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються та не проводяться".

Документом також Кабміну доручено виділити з держбюджету кошти на організацію і проведення місцевих виборів, а також вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення.

Крім того, комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити альтернативні проєкти постанов №3582 і №3813 про проведення місцевих виборів.

Як повідомляла "ДС", 8 липня у Верховну Раду внесено проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua