• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Раді рекомендували призначити місцеві вибори на 25 жовтня

Реклама на dsnews.ua
Комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому проект постанови про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року

Про це йдеться в повідомленні Апарату Верховної Ради, передає "ДС".

"За результатами голосування Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект постанови №3809 в цілому з урахуванням пропозицій Комітету. Рішення підтримали 15 членів Комітету при одному "проти", - йдеться в повідомленні.

Проектом Постанови пропонується призначити на 25 жовтня 2020 року чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та Київського міського голови. А "вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецькій і Луганській областях не призначаються та не проводяться".

Також вказується, що "у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст Донецької і Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються та не проводяться".

Документом також Кабміну доручено виділити з держбюджету кошти на організацію і проведення місцевих виборів, а також вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення.

Крім того, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити альтернативні проекти постанов №3582 і №3813 про проведення місцевих виборів.

Як повідомляла "ДС", 8 липня у Верховну Раду внесено проект постанови про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua