• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Раді спрогнозували, коли ДБР залишиться без Труби

Реклама на dsnews.ua
Припинення повноважень голови Державного бюро розслідувань та його заступників відбудеться одразу ж після набуття чинності прийнятого Верховною Радою законопроекту №2116

Про це сьогодні заявив голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, передає "ДС".

"Припинення повноважень керівників ДБР, мова йде про директора, першого заступника і заступника відбудеться відразу з моменту набрання чинності даного закону", - заявив нардеп.

Також нардеп спрогнозував терміни звільнення нинішнього голови Держбюро Романа Труби.

"Якщо прогнозувати, коли це може статися, - це кілька днів. Цечас, - прим. "ДС") необхідно Верховній Раді для того, щоб відпрацювати закон. Він досить великий. Після цього голова ВР підписує закон направлять на підпис президента, а потім обробляється Офісом президента і відбувається підпис. Але ми всі зацікавлені в тому, щоб цей закон був підписаний як можна швидше", - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 3 грудня прийняла у другому читанні законопроект №2116 про перезапуск Державного бюро розслідування. Документом також передбачається переведення в ГБР слідчих і прокурорів, які розслідували у Генеральній прокуратурі справи Майдану.

Прийняття законопроекту передувала заява президента Володимира Зеленського про те, що Держбюро розслідувань потребує перезавантаження.

    Реклама на dsnews.ua