• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У Раді в четвер хочуть розглянути законопроєкт про призначення директора НАБУ Кабміном

У четвер на позачергову сесію Верховної Ради хочуть винести законопроєкт "слуг" Давида Арахамії і Олександра Корнієнка про НАБУ, який передбачає, що директора НАБУ призначатиме Кабмін

НАБУ
НАБУ
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, передає "ДС".

Парламентарій нагадав, що їхній законопроєкт також не передбачає негайного припинення повноважень чинного директора НАБУ Артема Ситника, а передбачає запуск процедури конкурсного відбору в день набуття законом чинності.

Законопроєкт №5459-1 зараз знаходиться на розгляді комітету ВР з питань антикорупційної політики.

Законопроєктом пропонується змінити статус НАБУ на центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом.

При цьому, згідно з документом, НАБУ створюється і здійснює свою діяльність відповідно до закону "Про Національне антикорупційне бюро України".

Директор НАБУ призначається і звільняється Кабінетом Міністрів за результатами конкурсу, при цьому директор НАБУ звільняється у разі, якщо за нього проголосувало не менше двох третин від посадового складу Кабміну.

До повноважень директора Нацбюро входитиме внесення Кабміну подань про присвоєння рангів державних службовців та внесення президенту представлень про присвоєння спеціальних звань вищого начальницького складу Нацбюро, а також представлення питання діяльності Нацбюро на засіданнях Кабміну, подача на розгляд Кабміну розроблених НАБУ законопроєктів, актів президента та уряду.

Також вказується, що закон "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади" та інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність органів виконавчої влади, а також закон "Про державну службу" застосовуються до НАБУ, його службовців, осіб начальницького складу та інших працівників у частині, що не суперечить цьому закону.

У разі колізій між положеннями закону про Нацбюро та інших законів і нормативно-правових актів, застосовуються положення закону про Нацбюро.

При цьому НАБУ спрямовується і координується безпосередньо Кабміном, але положення про НАБУ Кабміном не затверджуються.

Акти НАБУ не можуть бути скасовані повністю або в окремій частині урядом.

Нормативно-правові акти НАБУ набувають чинності з дня їхнього офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими актами, але не раніше дня їх офіційного опублікування.

Директор НАБУ здійснює утворення, реорганізацію та ліквідацію територіальних управлінь Нацбюро відповідно до закону "Про Національне антикорупційне бюро України".

Територіальні управління Нацбюро утворюються і діють як відокремлені підрозділи НАБУ без утворення окремих юридичних осіб.

При цьому вимоги Кабміну щодо формування структури апарату центрального органу виконавчої влади не поширюються на Нацбюро.

Раніше директора НАБУ призначав президент.

Нагадаємо, до Верховної Ради 15 лютого 2021 року внесли законопроєкт про Національне антикорупційне бюро, який дозволить звільнити його директора Артема Ситника.

Також у Раді зареєстрували законопроєкт про внесення змін до Конституції при призначенні голів Національного антикорупційного бюро та Держбюро розслідувань.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua