• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Раді заговорили про необхідність дострокових парламентських виборів

У найближчі кілька місяців із фракції "Слуга народу" йтимуть депутати. Загалом країні потрібні дострокові парламентські вибори

Артем Дмитрук
Артем Дмитрук
Реклама на dsnews.ua

Таку думку в ефірі "Україна 24" висловив колишній "слуга", а нині позафракційний нардеп Артем Дмитрук, повідомляє "ДС".

"Хворобливі наслідки вже давно настали для Офісу президента, уряду, "Слуги народу". Саме тоді, коли ми почали бачити в соціологічних опитуваннях рівень недовіри до чинної влади, більше 50%. Я вважаю, що сьогодні Офіс президента, уряд, партія "Слуга народу", (Олександр, — "ДС") Корнієнко, Давид Арахамія — це зрадники нашого народу. Усі погані наслідки, які можуть настати, настануть для "Слуги народу" та Офісу президента", — сказав він.

Нардеп назвав вихід депутатів із фракції "плановим".

"Найближчим часом, кілька місяців, ми бачитимемо планові відходи депутатів зі "Слуги народу", необов'язково в групу Разумкова, а в інші групи та партії. Але вони будуть. Сьогодні був ще один вихід, думаю, що цього тижня ще може бути один вихід зі "Слуги народу", — сказав Дмитрук.

Також він вважає, що потрібні перевибори до Верховної Ради, проте сумнівається в тому, що вони пройдуть, оскільки "невигідні насамперед Офісу президента, президенту, "Слузі народу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua