• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Раду внесено законопроект про обов'язкове поліграфі для нардепів

Реклама на dsnews.ua
У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2326, яким пропонується обов'язкове щорічне проходження нардепами перевірки на поліграфі

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив автор проекту закону, нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Качура, передає "ДС".

"Мною був зареєстрований законопроект під номером 2326. Який буде регулювати чесність і правдивість народних депутатів України. Для кожного депутата стане обов'язком проходження тесту на поліграфі кожен рік", - написав Качура.

За словами нардепа, необхідно ввести норму про надання медичної довідки про стан здоров'я та висновку експерта-поліграфолога, а саме: проведення добровільних попередніх психіатричних, наркологічних оглядів і психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа кандидата у народні депутати України.

"Кожному народному депутату слід щорічно проходити перевірку доброчесності згідно із запропонованою у проекті психофізіологічної перевірки із застосуванням поліграфа, оскільки посада народного депутата України, на переконання суспільства, відноситься до посад з високим рівнем корупційних ризиків. Ця перевірка дозволить виявляти серед народних депутатів України тих, що не доброчесно виконують свої обов'язки", - йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua