• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

У Раду внесли законопроєкт про повернення звання Героя України Бандері та Шухевичу

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №5721, яким пропонують присвоїти звання Героя України Тарасу Бульбі-Боровцю та повернути його Степану Бандері і Роману Шухевичу

Степан Бандера і Роман Шухевич
Степан Бандера і Роман Шухевич
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані на сайті ВР, передає "ДС".

Постанова також надає рекомендації Кабінету міністрів щодо створення організаційного комітету, розробки, затвердження та забезпечення виконання плану заходів з відзначення на державному рівні 80-річчя створення Українського повстанської армії.

Державному комітету телебачення і радіомовлення рекомендовано організувати тематичні теле- і радіопередачі та забезпечити висвітлення у ЗМІ заходів у звʼязку з відзначенням 80-річчя створення УПА.

Органам місцевого самоврядування також пропонують забезпечити увічнення пам'яті про боротьбу УПА за незалежність України та про борців за незалежність України у ХХ столітті.

Ініціаторами документу стали парламентарі від фракцій "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Голос", члени депутатських груп "Довіра", "За майбутнє" і позафракційні парламентарії.

Так, у серпні 2011 року Вищий адмiнiстративний суд залишив у силi рiшення Донецького окружного адмiнсуду вiд 2 квiтня 2010 року та рiшення Донецького апеляцiйного адмiнсуду щодо незаконності указу третього президента Вiктора Ющенка про присвоєння Степану Бандерi звання Героя України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua