• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В рамках програми "Велике будівництво" відремонтують понад 200 приймальних відділень лікарень, — Чернишов

Реклама на dsnews.ua

В рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" цього року буде здійснена реконструкція 154 приймальних відділень опорних лікарень, а ще в 56 буде проведений капітальний ремонт

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу міністерства.

"Оновлення об’єктів медичної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для кожного регіону України. Адже створення сучасних приймальних відділень сприятиме забезпеченню доступності до всіх медичних послуг та створенню більш комфортних умов для відвідувачів, що надважливо зараз, під час пандемії. Наступного року реалізація програми Президента «Велике будівництво» не зупиняється, наразі головна мета в цьому напрямку – створити всі умови для більш ефективної боротьби з COVID-19, і Мінрегіон тісно співпрацює із Міністерством охорони здоров’я задля підвищення комфорту та захисту громадян", – зазначив Чернишов.

Після реалізації проєктів сумарно площа оновлених приймальних відділень збільшиться на понад 50 тис кв. м. Загальна кошторисна вартість об’єктів відповідно до проєктної документації складає більше 3,9 млрд грн. Фінансування здійснюється з державного та місцевих бюджетів.

Найбільше приймальних відділень буде відбудовано та відремонтовано у Дніпропетровській, Київській, Одеській та Харківській областях. Завершення робіт за інформацією від ОДА заплановане до кінця поточного року.  

    Реклама на dsnews.ua