• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В РНБО порадилися щодо нового штаму коронавірусу

В Апараті Ради національної безпеки і оборони пройшла нарада, присвячена поширенню штаму коронавірусу "Дельта", який більш заразний, ніж початковий варіант вірусу

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Головував на засіданні секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ДС" з посиланням на прес-службу відомства.

Учасники наради обговорили питання небезпеки поширення в Україні нового штаму «Дельта» і можливих шляхів його потрапляння на територію України. Зокрема, мова може йти про такі країнах як Росія, Польща, Румунія, Словаччина, Португалія, Великобританія, Індія, де спостерігається циркуляція цього штаму. В цілому, за словами фахівців, зараз поширення штаму «Дельта» зафіксовано вже в 92 країнах.

На думку учасників наради, ситуація, що склалася, викликає необхідність введення додаткових ефективних протиепідемічних заходів з метою попередження поширення штаму «Дельта», прискорення темпів вакцинації і забезпечення її доступності, особливо для вразливих до COVID-19 верств населення — осіб у віці 60+, активізацію інформаційно просвітницької роботи серед населення про необхідність застосування засобів індивідуального захисту, важливості і безпеки імунопрофілактики.

У нараді взяли участь голова Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко, представники Національної служби здоровʼя і «Центру громадського здоровʼя», Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Медичних сил ЗСУ, а також провідні українські вчені, фахівці-інфекціоністи та епідеміологи.

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні вже виявлено випадок зараження штамом "Дельта".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua