• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

В РНБО взялися за створення кібервійськ

В Апараті Ради безпеки і оборони України пройшла нарада, присвячена створенню кібервійськ в складі Міністерства оборони

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Ради безпеки, передає "ДС".

Нараду провів секретар РНБО Олексій Данілов. На ньому обговорювалося виконання рішення РНБО від 14 травня 2021 року "Про невідкладні заходи з кібероборони держави", введеного в дію указом президента. Згідно з документом, Кабмін має протягом 2 місяців розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо створення і функціонування кібервійськ в системі Міністерства оборони.

"Відбувся обмін думками стосовно обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення їх належного функціонування, комплектування особового складу кібервійськ, їх основних завдань тощо", — йдеться в повідомленні.

У нараді взяли участь голова Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації Юрій Щиголь, генеральний директор Директорату трансформації та інформаційної безпеки в сфері оборони Міністерства оборони Сергій Максимов і його заступник Сергій Галушко, заступник голови Офісу президента Роман Машовець, заступник Секретаря РНБО Сергій Демедюк, фахівці Апарату Радбезу.

Як повідомляла "ДС", 26 серпня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про створення кібервійськ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua