• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У російській в'язниці українському політв'язню Шумкову колять уколи невідомі

Реклама на dsnews.ua
Політв'язню Кремля Олександру Шумкову, колишньому охоронцеві екс-лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, в колонії вводять підозрілі препарати

Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформує "ДС".

У в'язниці українцю відмовляються надавати медичне обстеження і змусили припинити голодування, яке він розпочав місяць тому.

Своїм голодуванням бранець протестував, щоб Кремль не використовував заручників для тиску на Україну, і не втілював таким чином свої сценарії в російсько-українській війні. Через погрози примусового харчування Александр змушений був припинити голодування.

Крім того, у Олександра різко погіршилося самопочуття. За словами його рідних, у нього постійні головні болі, судоми, біль у спині. До того ж його переслідують різкі перепади настрою. Це стало після того, як йому почали колоти невідомі препарати.

"Ін'єкції гарували незрозумілі. Заходили в палату, де він був з набраними шприцами распакованными. Нас його стан дуже турбує, незрозумілі речовини і ці перепади. Виникає підозра, що це можуть бути якісь психотропні речовини", - каже його тітка Людмила Шумкова.

Українського ув'язненого Олександра Шумкова засудили до чотирьох років колонії загального режиму за участь у "Правому секторі" у грудні 2018 року. Шумкова визнали винним в "участі у діяльності екстремістської організації". Сам українець свою провину заперечував.

Раніше "ДС" повідомляла, що український політв'язень, засуджений в Росії на 4 роки в'язниці за звинуваченням в "членство в Правому секторі", Олександр Шумков оголосив голодування.

    Реклама на dsnews.ua