• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В СБУ розповіли, які установи найчастіше атакували російські хакери в 2020 році (ІНФОГРАФІКА)

Реклама на dsnews.ua

Центр забезпечення кібербезпеки СБУ проаналізував хакерські атаки на Україну в 2020 році, відзначивши, що найчастіше об'єктами несанкціонованих дій ставали установи сектора безпеки і державні органи

Результати аналітичної роботи опубліковані в Twitter Службою безпеки України, передає "ДС".

Трохи більше половини атак (52%) припало на установи сектора безпеки і оборони. У 21% випадків хакери атакували державні органи. Кожна 10-а атака припала на компанії-розробники ПЗ. Також страждали установи енергетики, ОПК і телекомунікацій.

"Відзначено збільшення відсотка операцій, в яких кіберзасоби є інструментом в проведенні інформаційно-психологічних операцій проти України ("зливи" даних, спотворення інформації, несанкціонована публікація фейковий новин на офіційних ресурсах і т.д.)", — повідомили в СБУ.

У спецслужбі прогнозують, що в 2021 році головними об'єктами хакерських атак будуть системи електронного документообігу, електронної пошти, інші інструменти віддаленої роботи та корпоративні мережі.

"Крім того, на думку фахівців, відбудеться розширення цілей і кібернапрямків за рахунок великих підприємств, об'єктів критичної інфраструктури, провідних наукових і дослідницьких установ приватного сектору", — відзначили в СБУ.

Як писала "ДС", Європейське агентство лікарських засобів, яке займається сертифікацією вакцин від коронавірусу, постраждало від хакерської атаки.

    Реклама на dsnews.ua