• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

У мережі показали фото із місця “Великого будівництва” унікального урбан-парку на ВДНГ

На території Київського ВДНГ активно тривають роботи зі створення унікального сучасного урбан-парку, який планують відкрити до Дня незалежності

Реклама на dsnews.ua

Фото із будівельного майданчика поділився Юрій Голик на своїй сторінці в Facebook.

Роботи на столичному ВДНГ розпочались 28 травня. Майбутній урбан-парк має стати частиною спортивного кластера на ВДНГ. Проєкт реалізують у рамках програм президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" та "Здорова Україна".

Згідно з концепцією, українцям не обовʼязково купувати абонементи у фінтес-зали, щоб бути здоровими і займатись спортом, адже урбан-парк буде доступний для занять спортом абсолютно усім групам населення.

Проєкт передбачає створення доступної, цікавої та разноманітної інфраструктури. Зокрема, у парку планують побудувати бетонний скейт-парк, майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, воркауту й паркуру, клаймбінгу, влаштувати дитячі урбан-локації та столи для тенісу. 

Тут також планують регулярно проводити безкоштовні батли та джеми вуличних культур. 

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко заявив, що цього року у рамках програми буде збудовано або відновлено 80 стадіонів та 29 басейнів. 

Він також розповів про те, що цього року стартує загальнонаціональна програма "Здорова Україна", мета якої – залучити людей до занять спортом, а також збільшити середню тривалість життя в Україні. 

    Реклама на dsnews.ua