• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У штабі ООС поки не бачать ознак підготовки до наступу РФ

Стягування російських військ до українського кордону є демонстрацією сили з боку Москви, українські військові поки не бачать ознак підготовки Росії до наступу

Сергій Наєв
Сергій Наєв / mil.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командувач Обʼєднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

Як пояснив Наєв, для того, щоб почати наступ, Росія повинна спочатку створити біля українського кордону ударні групи. Зараз таких груп поблизу території України немає.

"Для (наступу — "ДС") біля кордону повинні бути створені ударні групи, тобто війська мають бути вишикувані у бойовий порядок і приготуватися до наступу. Зараз таких ознак немає, ударні групи не створені, всі підрозділи у базових таборах та на полігонах здійснюють заходи підготовки, які називаються — демонстрація сили", — зазначив він.

Нагадаємо, у квітні стало відомо, що Росія стягує до українського кордону війська. Це почалося паралельно з загостренням ситуації на Донбасі. У той же час у розвідці попереджали, що Росія може піти в наступ, щоб просунутися вглиб території України.

Як повідомляла "ДС", Росія продовжує стягувати свої війська до українського кордону, розмістивши поблизу України понад 100 тисяч військовослужбовців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua