• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У СІЗО Чернігова з'явилися VIP-камери за найдемократичнішими цінами

Реклама на dsnews.ua
У Чернігівському слідчому ізоляторі з'явилися платні камери з більш комфортними умовами утримання

Про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Висоцька, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Мін'юсту.

Вона повідомила, що в Чернігівському СІЗО вартість платних камер складе: за 1 добу-500 грн; за тиждень-1600 грн.; на місяць-3500 грн. Це найнижчі розцінки в Україні (за місяць у СІЗО Львова - 4000 грн, а в СІЗО Києва - 12 000 грн).

"За цю плату укладеним будуть надаватися місця в камерах з побутовими умовами, поліпшеними порівняно з тим, що зараз у звичайних камерах. Це платні камери зі збільшеною нормою площі на одного ув'язненого, з відгородженій санузловой зоною і мінімальним набором необхідних побутових умов", - заявила заступник міністра.

Відзначається, що гроші, отримані за оплату утримання в камерах підвищеної комфортності, будуть спрямовуватися на покращення умов у звичайних камерах: поточні ремонти, заміну сантехніки, електрики.

За словами Висоцької, "на черзі Харків і Одеса" у відкритті платних камер в СІЗО.

"Проект триватиме до 31 грудня 2021 року. За його результатами ми вирішимо, чи варто продовжити ініціативу і законодавчо закріпити надання такої платної послуги особам, узятим під варту", - додала Висоцька.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів схвалив створення платних камер з поліпшеними умовами в слідчих ізоляторах. Вже діють платні камери в СІЗО Києва та Львова.

    Реклама на dsnews.ua