• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У "Слуги народу" зажадали від НАПК звільнити Бабікова з ДБР (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат фракції "Слуга народу" Гео Лерос звернувся в національне агентство протидії корупції з вимогою звільнити першого заступника директора Держбюро розслідувань Олександра Бабікова

Фотокопію відповідного звернення Лерос опублікував у себе в Facebook сьогодні, передає "ДС".

"Вимагаю негайно звільнити адвоката Януковича з посади першого заступника ДБР та притягнути до відповідальності за порушення Закону "Про запобігання корупції"", - прокоментував він.

Він висловив упевненість, що Бібіков, який як перший заступник директора Державного бюро розслідувань 1 липня 2020 вступив у повноваження керівника органу досудового розслідування, "буде зливати справу Майдану".

"Враховуючи визначення терміна "керівник органу досудового розслідування", наведене в пункті 8 частини першої статті 3 Кримінального процесуального кодексу України, Олександр Бабіков наділений службовими повноваженнями щодо прийняття рішень чи вчинення або не вчинення дій в кримінальному провадженні, хід і результати попереднього розслідування в якому складають його приватний інтерес", - додав Лерос.

Раніше ЗМІ опублікували інформацію, у тому числі аудіо - і відеофайли, що нинішній заступник голови ДБР неодноразово представляв інтереси побіжного екс-президента Януковича в суді.

    Реклама на dsnews.ua