• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У "Слузі народу" вітають рішення суду щодо Вірастюка

У партії "Слуга народу" були від початку були впевнені в чесній перемозі Василя Вірастюка на виборах у Верховну Раду на 87-му окрузі. Його опонентам потрібно нарешті припинити маніпуляції і визнати реальні результати голосування виборців

Василь Вірастюк
Василь Вірастюк
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Так він прокоментував рішення Великої палати Верховного Суду, яка підтвердила перемогу Вірастюка на виборах в окрузі №87.

"Ми від початку були впевнені в чесній перемозі Вірастюка, незважаючи на те, що його основний конкурент на виборах вдавався до численних порушень. Отже, маємо таку ситуацію: ЦВК двічі визнала його переможцем, суди це підтвердили, врешті своє слово сказали і судді Верховного суду", – заявив Корнієнко.

"Тому я закликаю опонентів, нарешті, припинити маніпуляції і визнати реальні результати голосування виборців. А нашому майбутньому колезі Василю Вірастюку ми хочемо сил і плідної роботи в парламенті", – додав він.

Нагадаємо, разом з визнанням перемоги Вірастюка було анульовано рішення суду про скасування протоколу ЦВК.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua