• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "Слуги народу" прокоментували "антиязыковую" ініціативу Бужанського

Реклама на dsnews.ua
Кожен народний депутат від "Слуги народу" нібито має право подавати будь-які законопроекти

Про це голова комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Тексту законопроекту ми, як депутати, не бачили і його ще навіть немає на сайті Верховної Ради. Народні депутати мають право реєструвати будь-які законопроекти. У парламенті на це немає цензури. Але не кожен законопроект, зареєстрований депутатом від "Слуги народу", є позицією фракції і повинно розглядатися відповідним комітетом, в даному випадку - з питань гуманітарної та інформаційної політики, яку я очолюю", - йдеться в повідомленні.

За його словами висновки Венеціанської комісії щодо закону про мову будуть розглядатися разом з міністром культури, молоді і спорту, з Уповноваженим по захисту державної мови і це питання буде знаходитися виключно в юридичній площині.

Ткаченко додав, що позиція президента України та партії "Слуга народу" полягає в тому, що мова більше ніколи не буде питанням, яке розділяє Україну.

Нагадаємо, раніше одіозний народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський повідомив, що вніс до парламенту законопроект про визнання мовного закону таким, що втратив чинність.

    Реклама на dsnews.ua