• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У "Слузі народу" розповіли, які законопроєкти розглянуть на найближчому засіданні фракції

На засіданні фракції "Слуги народу" в понеділок, 1 березня, будуть розглядатися, зокрема, законопроєкти про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, про оподаткування доходів з організації та проведення азартних ігор та лотерей та про Службу військового капеланства

Євгенія Кравчук
Євгенія Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС" з посиланням на УНН.

"У нас традиційний розгляд законопроектів, які виносяться на пленарний тиждень, ті які можуть викликати дискусії чи потребують додаткового обговорення, зокрема частина, яка стосується оборонного комітету, це законопроєкт про військових капеланів, а також законопроєкт президента про призов (№ 3553 про реформування військкоматів і удосконалення порядку військового обліку призовників — "ДС")", — розповіла Кравчук.

За її словами, крім цього, на фракції розглянуть пакет законопроєктів, що стосуються оподаткування доходів з організації і проведення азартних ігор і лотерей.

Також Кравчук повідомила, що розглянуть законопроєкт, який стосується судової реформи — про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Крім того, вона повідомила, що розглянуть законопроєкт № 4351, який виправить існуючі технічні помилки в законі про гральний бізнес і дозволить створити Комісію з регулювання азартних ігор, запустити процес видачі ліцензій.

Як повідомляла "ДС", святкові вихідні 6, 7 і 8 березня депутати фракції "Слуга народу" проведуть у Стамбулі, столиці Туреччини. Нардепи запланували робочі зустрічі та залишили час для дозвілля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua