• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У "Слузі народу" жорстко розкритикували діяльність "офісу Саакашвілі"

Очолюваний колишнім президентом Грузії та ексглавою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі Офіс простих рішень і результатів діє проти інтересів України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат провладної фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк, інформує "ДС".

"Я неодноразово заявляла і заявляю, що Офіс простих рішень діє на шкоду і всупереч інтересам української держави", — цитує слова нардепа NW.

Василевська-Смаглюк назвала сумнівною законодавчу діяльність Офісу простих рішень.

"Законопроєкти, які готуються в Офісі простих рішень, є такими, що дестабілізують ті чи інші галузі української економіки, або ті чи інші сфери життя, і діють на шкоду, а не на конструктив. І часто їхні ініціативи підкріплюються багатьма підписами народних депутатів", — висловилася вона.

Як відомо, ГО "Офіс простих рішень і результатів" готує пропозиції законодавчих змін для Національної ради реформ України — спеціального консультативного органу при президенті України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їхньої реалізації. Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України з 7 травня 2020 року є Михайло Саакашвілі. "Офіс простих рішень" був заснований 3 червня 2020 року Саакашвілі і Олександром Ольшанським.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі закликав президента Володимира Зеленського розігнати СБУ через справу Семена Семенченка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua