• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В "Слузі" допустили прийняття українського "Акту Магнітського"

Верховна Рада може розглянути прийняття закону про персональні санкції, аналогічного так званому Акту Магнітського, який був прийнятий в США і Євросоюзі

Марія Мезенцева
Марія Мезенцева / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу", глава делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Марія Мезенцева на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Міжнародна політика", передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми з правниками, громадськими активістами обговорили подальші зміни до українського законодавства. Це може бути запровадження на національному рівні, прийняття українським парламентом окремим законом по персональних санкціях Акту Магнітського, який прийняли вже і країни-наші партнери – США, Канада, Балтійські країни, країни ЄС", — зазначила вона.

Депутат зазначила, що санкційний механізм повинен посилюватися і тривати.

Відзначимо, Акт Магнітського, прийнятий США і підтриманий Канадою і деякими європейськими країнами, дозволив західним урядам заморожувати кошти російських чиновників, яких звинувачують в причетності до корупційних схем відмивання грошей або грубих порушень прав людини.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua