• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В "Слузі" запевнили, що можуть вирішити проблему з КСУ в будь-який день

Реклама на dsnews.ua

Розгляд законопроектів, що стосуються Конституційного Суду України, може пройти на позачерговому засіданні парламенту, яке буде призначено на будь-який день

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Марія Мезенцева в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Коментуючи засідання погоджувальної ради в понеділок, Мезенцева зауважила, що там, "на жаль, немає питань, які повʼязані з Конституційним судом, а саме тих законопроектів, співавторами яких були і народні депутати, і один авторства президента України, окремо голів фракцій, спікера парламенту".

"Тому, на мою скромну оцінку, ми можемо все це побачити на позачерговому засіданні, яке може бути скликано будь-якого дня, наприклад з понеділка скликано на вівторок… Єдине, з чим повʼязують такі технічні вимоги, що ми не продовжуємо стандартно роботу після понеділка, а працюватимемо ще раз у позачергове засідання, саме через те, що кожен шостий нардеп зараз хворіє або перебуває в стані самоізоляції через підтверджені позитивні тести на COVID-19", — розповіла вона.

"Технічно це може бути вирішено цього тижня. Проголосувати в першому читанні за розкладом можемо вже цього тижня", — зазначила депутатка.

Як повідомляла "ДС", нардеп від "Слуги народу", представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що Верховна Рада може призначити Віктора Кічуна суддею Конституційного Суду цьому пленарному тижні.

    Реклама на dsnews.ua