• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В РНБО повідомили, що пустять 28 млрд грн

Реклама на dsnews.ua
Всі органи виконавчої влади сектору безпеки і оборони України отримають для своїх потреб більше 28 млрд грн і не передбачені суто для Апарату РНБО

Про це йдеться в роз'ясненні апарату Ради національної безпеки і оборони, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Щоб уникнути непорозумінь і зайвих маніпуляцій з бюджету апарату РНБО вважаємо за необхідне пояснити наступне. 28,2 млрд грн не є бюджетом Апарату Ради національної безпеки і оборони України. Ця сума передбачена для потреб усіх органів виконавчої влади сектору безпеки і оборони України", - йдеться в повідомленні.

Відзначається згідно з Законом України "Про Раду національної безпеки і оборони України", РНБО розробляє і приймає пропозиції щодо проекту закону "Про Державний бюджет України по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони. Нинішнім законопроектом, у вигляді виключення, передбачено, що всі витрати на безпеку і оборону будуть розподілені за рішенням РНБО.

Зараз пропозиції щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України опрацьовуються і будуть розглянуті на черговому засіданні РНБО, повідомили в Радбезі.

Нагадаємо, 20 вересня міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що додаткові 28 млрд грн, виділені на наступний рік на безпеку і оборону, будуть розподілені РНБО між 15 розпорядниками до винесення на розгляд парламенту держбюджет-2020 на друге читання.

    Реклама на dsnews.ua