• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В РНБО повідомили, коли українських користувачів "Вконтакте" почнуть ставити на облік

Реклама на dsnews.ua

Рада національної безпеки і оборони заявила, що взяття на облік користувачів російської соцмережі "Вконтакте" може початися через півроку, а відповідна міра повинна бути реалізована в рамках стратегій кібербезпеки та інформаційної безпеки України

Про це йдеться в повідомленні "Суспільне", передає "ДС".

В РНБО відзначили, що в рамках розробки цих стратегій можливо взяття на облік й інших заборонених в Україні соцмереж.

"Протягом півроку буде розроблено нову стратегію кібербезпеки України, а також стратегію інформаційної безпеки. Питання створення системи обліку українських користувачів "ВКонтакте" і, при необхідності, інших соцмереж, які перебувають під контролем держави-агресора, буде обговорюватися в рамках реалізації згаданих стратегій", — сказано в заяві РНБО.

Нагадаємо, на початку вересня "Вконтакте" повідомила про обхід блокування в Україні. Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив "зайнятися соцмережею". У свою чергу, в РНБО заявили, що мобільний додаток "ВКонтакте" збирає дані українців.

У РНБО заявили, що українські фахівці з кібербезпеки взаємодіють з міжнародними колегами для вироблення заходів по блокуванню "ВКонтакте" на території України.

    Реклама на dsnews.ua