• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У ТКГ розповіли, як росіяни перетворили жителів ОРДЛО на шизофреніків

Реклама на dsnews.ua

На окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей утворилася "шизофренічна реальність"

Про це заявив представник української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Денис Казанський, інформує "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Казанський розповів про випадок, коли під час переговорів представники бойовиків вимагали виведення військ тільки з української території, а не з ОРДЛО, посилаючись на мінські угоди.

"Наприклад, вони показують на 10 пункт мінських угод і вимагають, щоб війська виводилися тільки з території України, а не з території ОРДЛО, нібито вони — це не Україна. Ми говоримо: почекайте, так ОРДЛО — це що, це окремі райони чого? Це ж окремі райони України! Тобто там абсолютно шизофренічна реальність", — розповів він.

Також Казанський заявив, що ОРДЛО перетворюється в вкорінене Придністров'ї. Однак, за його словами, ситуація з Донбасом гірше, адже у ОРДЛО спільний кордон з Росією.

Також представник України в ТКГ зазначив, що окуповані частини Донбасу давно перетворилися в "чорну діру" і джерело неконтрольованих доходів для політичної і силовий верхівки Росії.

Нагадаємо, 7 грудня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що російська сторона не проявляє конструктив в питанні мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua